Hakkımızda

Biz Kimiz?

1993 yılındaki ilk projemizden itibaren 30 yıldır inşaat ve gayrimenkul  sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Mersin ve İstanbul’da estetik, modern, konforlu ve depreme dayanıklı yaşam alanları üretme hedefimizi koruyarak yüzlerce bağımsız bölüm ürettik. Turizm ve taşımacılık gibi hizmet sektörlerindeki yan faaliyetlerimizle; müşteri odaklı olmayı ve müşteri ihtiyaçlarını dikkate almayı pekiştirerek AR-GE İnşaat / AR-GE Yapı adıyla binlerce metrekare yaşam alanını müşterilerimizin hizmetine sunduk.

2023 yılında yenilenen vizyon ve bakış açımızla argeniva adıyla markalaşarak; yenilenen misyonumuzu önce adımıza, sonra yeni yapacağımız; yüksek kaliteli, güvenli ve sürdürülebilir yaşam alanlarına yansıtmayı hedefliyoruz.

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Bağımsız Bölüm
0
+
m2 Yaşam Alanı

argeniva olarak 30 yıllık tecrübemizle bugüne kadar 400'den fazla bağımsız bölüm, 84.000 metrekareyi aşkın ticari, sosyal, konut alanı üreterek binlerce insanın yaşamına dokunduk.

Tarihçe

Vizyon & Misyon

Yenilenen markamız ve bakış açımızla inşaat sektöründe öncü bir firma olmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti, kalite, sürdürülebilirlik, inovasyon, teknoloji ve çalışanlarımızın gelişimi, işimizin temel değerleri arasındadır. Müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.
argeniva olarak vizyonumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli, güvenli ve sürdürülebilir yaşam alanları sunarak, inşaat sektöründe öncü bir firma olmaktır. Müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik, teknolojik yenilik ve çalışan gelişimi, işimizin temel değerleri arasındadır ve bu değerler doğrultusunda gelecekte de müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.
argeniva olarak misyonumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli, güvenli ve sürdürülebilir yaşam alanları sunarak, inşaat sektöründe önde gelen bir marka olmaktır. Müşteri memnuniyeti, kalite, çevre ve ekip çalışması, işimizin temel değerleri arasındadır ve bu değerler doğrultusunda işimizi yaparak geleceğe güvenle ilerliyoruz.

Şirket Profili

Ar-Ge Madencilik Nakliyat Mobilya Turizm İnşaat San. ve Tic. Paz. Ltd. Şti.
Bağlarbaşı Mah. Dolunay Sok. 1/9 Maltepe/İstanbul
Küçükyalı V.D. 0710111873

Arge İnşaat N. Vural
Bağlarbaşı Mah. Dolunay Sok. 1/9 Maltepe/İstanbul
Küçükyalı V.D. 9260003674

Marka Tescil Belgesi

argeniva, şirket profili kısmında bilgileri verilen şirketlerimizin tescilli ticari markasıdır. 2023 yılı itibariyle kullanılmaya başlanmıştır.

Marka Tescil Belgesi